.

.

XIAO МЛАДИ Хривнија & Алка За Жени Едноставно Шарм Зголеми Златна Боја Циркон Отвори Ткаенината Нараквици Мода Накит Симпатична Подарок 2017

XIAO МЛАДИ Хривнија & Алка За Жени Едноставно Шарм Зголеми Златна Боја Циркон Отвори Ткаенината Нараквици Мода Накит Симпатична

DEN 188.00
DEN 208.80
-10 %
Количина на стоки

Добредојдовте На XIAO YONG Приказна. 1.Ако нарачате, ние ќе ви испратиме малку подарок. 2.Кога вашата цел е повеќе од $7, бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас. 4.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
XIAOYOUNG
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
XIAO МЛАДИ
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој
Затворач Тип:
ОТВОРЕТЕ
Метали Тип:
Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ