.

.

500pcs/многу DHL трговија на Големо Јасно Пластика Гумени Воздухот се Судрат Перница Кеси Компјутер Изразат Испорака Заштитна Пакет Бафер Кеси

500pcs/многу DHL трговија на Големо Јасно Пластика Гумени Воздухот се Судрат Перница Кеси Компјутер Изразат Испорака Заштитна

DEN 5040.00
Количина на стоки

Материјал : Високо квалитетни Пластични Рамен Големина : 15*30cm Надуени Големина : 10*25*10см Рамен Големина : 15*35cm Надуени Големина : 10*30*8cm Рамен Големина : 20*20cm Надуени Големина : 14*14*10см Рамен Големина : 25*25cm Надуени Големина : 21*21*13cm Рамен Големина : 20*30cm Надуени Големина : 13*25*12cm Рамен Големина : 20*25cm Надуени Големина : 13*19*12cm Рамен Големина : 25*30cm Надуени Големина на : 17*22*16cm Рамен Големина : 25*35cm Надуени Големина : 17*27*16cm Рамен Големина : 30*35cm Надуени Големина : 20*26*18cm Рамен Големина : 30*40cm Надуени Големина : 26*36*20cm Боја : Claer answer : ___________________________ Note : Ние ги испратите на кеси од станот. Вие треба да се Надува нив самите!
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

боја:
15x30cm, 15x35cm, 20x20cm, 25x25cm, 20x30cm, 20x25cm, 25x30cm, 25x35cm, 30x35cm, 30x40cm
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Дебелина:
5 жица
Број На Модел На:
10 големини
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
PABCK
Пластични Тип:
PE
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Производот:
намирници за складирање торба
Спецификација:
10 sizes
R

Тие исто така купуваат со овој производ