.

.

РЕМ Обичај Печатени Т машки Кошули на Кратки Ракави Врвот О-Вратот Тапани Тапанар Чукање на срцето Т Кошула

РЕМ Обичај Печатени Т машки Кошули на Кратки Ракави Врвот О-Вратот Тапани Тапанар Чукање на срцето Т Кошула

DEN 417.00
DEN 479.52
-13 %
Количина на стоки


Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Рем
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ