.

.

1pc 16/20mm Метален Затворач & Куки Конектор Мулти-функција Додатоци За DIY Накит Компоненти

1pc 16/20mm Метален Затворач & Куки Конектор Мулти-функција Додатоци За DIY Накит Компоненти

DEN 96.00
DEN 100.80
-5 %
Количина на стоки


1pc 16/20mm Метален Затворач & Куки Конектор Мулти-функција Додатоци За DIY Накит Компоненти Накит Наоди Тип : Конектори Објект Ширина : 1 cm Карактеристики на Производот : Магнетни тока Објект Дијаметар : 0.5 cm Објект Висина : 2 cm Објект Тежина : 20 g големина : 16/20mm

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
20g
Број На Модел На:
EY1735
Објектот Ширина:
1cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
2cm
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Производ Карактеристики:
Магнетни тока
Функција :
магнетни куките
R

Тие исто така купуваат со овој производ