.

.

Бесплатен превозот Врвот продажба windersport двојно леќа UV400 анти-магла широка визија сферични скијачки очила за скијање унисекс снег скијачки очила

Бесплатен превозот Врвот продажба windersport двојно леќа UV400 анти-магла широка визија сферични скијачки очила за скијање унисекс

DEN 1199.04
Количина на стоки


Бесплатен превозот Врвот продажба windersport двојно леќа UV400 анти-магла широка визија сферични скијачки очила за скијање унисекс снег скијачки очила s
Предмет Бр. :
QS005
Материјал :
Рамка : увезени TPU
Лесен и флексибилен
Dual Леќа : Увезени германски PC(Поликарбонат)
Увезени италијански внатрешна CA објектив за постојан анти-магла
Рака : Материјал : двојно се соочуваат руно/кадифен
Карактеристики : Висока еластичност,не пената, против пролизгување на силиконски рака(Изборен)
Лого дизајн,со ткаење или печатење и вода трансфер печатење
Големина на :
возрасни/унисекс
Логото
може да се прилагоди
OEM Прифатени
Yes
Боја :
Јасно,чад,жолта,шарени,и др
Сертификат
CE ,ANSI И/SZ
Карактеристики :
Рамка : Шарени/red/сино/избриши/опционални
Леќи на камерата : Revo/лажни revo/избриши/опционални
Рака : Сина, црна, зелена, портокалова, бела/ Термички трансфер печатење, и др.
Лицето Пена : Слој : Еднокреветни/ двокреветни/ трокреветни слоеви(прилагоди)
Материјал : Полиестер пена; polyether пена
Пакување :
Секој во мека микрофибер торбичка
MEAS :
83 X33 X53cm
Датумот На Породување :
10-30days., според вашите квантитет
Начин На Плаќање :
Т/T,PAYPAL,WESTERN UNION,MONEY GRAM,и др
Забелешка ве Молиме солза заштитен филм од внатре и од надвор кога го користите. Таму ќе биде боја на разликите во различни агли на гледање, бидејќи на Огледало Слој. Не бришење или избрише внатрешната површина на леќата. Ова ќе ја намали ефективноста на antifog слој. Не користете абразивни или груби средства за чистење производи како што може да наштети на вашиот очила физички својства.
Пакет Вклучувајќи
скијачки очила рамка X1
Скијачки очила леќа X1
микрофибер pouch X1
Нашите услуги :
1. Вашето пребарување поврзани со нашите производи или цените ќе се одговори во рок од 24 часа.
2. Добро обучени и искусни службеници ќе ви послужи и вашите клиенти во течно англиски.
3. ОЕМ & ODM се добредојдени, ОЕМ бренд е на располагање.
4. Дистрибутер брод се нудат за вашиот уникатен дизајн и некои нашите сегашни модели.

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Скијање
Леќа Ширина:
14mm
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
95mm
Број На Модел На:
QS005
Пол:
Мажи
рамка боја:
Црна
Бренд Име:
QSMY
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Леќи Во Боја:
Сребро.
Материјал:
TPU+поликарбонат
Леќа:
100% UV заштита
боја:
огледува слој,шарени
Пакет:
Торбичка
Применливи:
скијање ,сноуборд,отворено спорт ,зимски спорт
испорака:
пост mail,express,море,воздух.ект
сертификација:
CE EN166,ANSI Z87.1 И AS/NZS 1337.1
дизајн:
Професионален спортски дизајн за посебна употреба
Функција:
анти-нула & анти-магла,100% UV заштита
главниот пазар :
U. S. A. Европа,Канада,Јужна Америка..итн..
R

Тие исто така купуваат со овој производ