.

.

beibehang tapety 3D Позадини Американски Пастирски Позадини Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина Неткаени Позадина behang

beibehang tapety 3D Позадини Американски Пастирски Позадини Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина Неткаени Позадина behang

DEN 1847.00
DEN 2496.00
-26 %
Количина на стоки


Материјал : пвц
Метрички големина : 0.53*10m =5.3 квадратни метри
Империал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри
боја : 6 боја
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
↓↓GG149204↓↓
↓↓GG149202↓↓
↓↓GG149203↓↓
↓↓GG149201↓↓
↓↓GG149205↓↓
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
ЛОГОТО пакување екранот

Димензии:
5.3㎡
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Ткаенини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
6983
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана
R

Тие исто така купуваат со овој производ