.

.

5 Компјутери Едноставен И Елегантен ПВЦ A4 Датотека Папка Документ Поднесување Торба Канцелариски Торба Школа Канцеларија за Канцелариски Материјали

5 Компјутери Едноставен И Елегантен ПВЦ A4 Датотека Папка Документ Поднесување Торба Канцелариски Торба Школа Канцеларија за

DEN 189.00
DEN 233.28
-19 %
Количина на стоки

Име : Office документ торба Материјал : ПВЦ Боја : Сина,Зелена,Црвена,Жолта,Бела Големина : 32.5 x 23 cm Погоден за : A4 / A5 / A6 Торба Тип : Врзивно Папка Торба за Пакување : 5 Компјутери/многу Забелешка : 1. На производот со цел да се постигне подобро снимање резултати, изложба на други додатоци не се вклучени во опфатот на продажба 2. Од сликата изложеност на светлина, вистински стоки боја, може да има отстапувања од боја на сликата. Ве молиме да се разбере. Превозот ◆ Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата.
◆ Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично се 10-30 дена по редовна пошта(Ali Express Стандард Превозот,epacket,кина пост воздух пошта итн.).
◆ Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : http : //www.17track.net/zh-cn
◆ Ние ќе се прогласи мала вредност за да се избегне царина, Обично без царински проблем со редовна пошта. Ако купувате висока вредност на ставката и изберете брза испорака(DHL,EMS Aramex итн), како резултат на различните политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
◆ Ако вашата нарачка заштита времето истекува, но се уште не доби на објектот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го продолжи Заштитен за време на цел. 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави positiver повратни информации со 5 ѕвезди. 2. Кога имате проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добие решение. Ние мора да се обидуваме се потрудиме да ви помогне.

Тип:
Документ Торба
Големина:
32.5 x 23 cm
Материјал:
ПВЦ
Обликот:
Торба
Број На Модел На:
Office документ торба
Бренд Име:
XIALUOSHAN
Име:
Office документ торба
R

Тие исто така купуваат со овој производ