.

.

Линк Zelda Легендата на Zelda Слика Здив на Диви 733 Yahaha П Nendoroid 10CM Модел Акција Фигури Пвц Rinquedo

Линк Zelda Легендата на Zelda Слика Здив на Диви 733 Yahaha П Nendoroid 10CM Модел Акција Фигури Пвц Rinquedo

DEN 863.52
Количина на стоки


ПВЦ Линк Zelda Легендата на Zelda
Материјал : ПВЦ
Големина : 10cm
Состојба : 100% Нови
Издание : Кинески Издание
Не Оригиналниот
Услуги на клиентите :
Ако имате било каков проблем, ве молам, ве молиме контактирајте го нашиот клиент serivce пред да ја напушти ни било nagative или netural повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас. Уживајте во вашата шопинг!
Превозот :
1. Ние ќе брод во пакет со traking број
3. Ние ќе брод пакет рок од 3-5 дена(Според одреден објект ќе бидат различни)
2. Ако сакате да доби пакет побрзо ќе може да го изберат комерцијални express(Превозот надомест ќе биде на ваша сметка.) Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за ниско по експрес превозот надомест.
Плаќање :
1.Ние го прифатат плаќање и преку Alipay.
2.Ние ќе брод во пакет да ја стандардната адреса. Ако имате променето вашата адреса ве молиме да не информирате пред пратката.
3.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Враќање :
1.Наплата или repalcement барањето е достапно на барањето во рок од 1 недела по пакет примени & враќање на објектот како оригинална состојба како што ја добиле.
2.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име, auctioni број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети requsted мора да ги содржи сите origianl материјали за пакување.
3.Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат defetive. Во случај дека соодветен repalcement не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување се неповратните.
4.Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Предмети вратени без следење на број, ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби или undeliverable. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тој се врати во.

Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
линк
Тип На Објект:
Модел
Бренд Име:
KUMALAZY
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Големина:
10cm
Завршување Степен:
Полу-готовиот Производ
Возраст Опсег:
> 6 години
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Mfg Серија Број:
Собранието/Монтажа
Кукли Тип:
Модел
Димензии:
10 cm
Предупредување:
НЕ СЕ СТАВИ НА МАЛИ ДЕЛОВИ ВО УСТАТА
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
R

Тие исто така купуваат со овој производ