.

.

С. ARCHON НИ Војска во Воен Пилот Јакни Мажите Есен Зима Памук Тактички воздухопловната Outerwear Палта Машки Топло Војска Лет Јакна

С. ARCHON НИ Војска во Воен Пилот Јакни Мажите Есен Зима Памук Тактички воздухопловната Outerwear Палта Машки Топло Војска Лет

DEN 1833.00
DEN 2736.00
-33 %
Количина на стоки


С. ARCHON НИ Војска во Воен Пилот Јакни Мажите Есен Зима Памук Тактички воздухопловната Outerwear Палта Машки Топло Војска Лет Јакна
Големина На : Јакна е АЗИЈА ГОЛЕМИНА, тоа е 2-3 големина ПОМАЛА од Нормалната Големина, ве Молиме изберете 2-3 големина ПОГОЛЕМА база на големината на табелата.
ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Нормално, ние го прифаќаме плаќање од страна на ЗАЧУВАМ. Ако сакате да се плати од страна на друг начин, ве молиме контактирајте со нас. Ние прифаќаме капка shiping и трговија на големо, добредојдовте да контактирате со нас за да го направите соработка. ИСПОРАКА : 1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. 2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога пишувате со цел, ако сакате да го промените адреса, ве молиме да забележите ни нова адреса пред ние брод на цел надвор. 3.За Царина Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од страна на редовните e-mail порака и напишете вредност под $10. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола. ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди. 2.Ако не се задоволни на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. ние и ветуваме ќе се 100% slove вашиот проблем и да се направи сте задоволни. УСЛУГА : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас. 2.Ве молиме контактирајте не преку ПОРАКА или E-MAIL порака пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање на спорот на сајтот. Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба.
ЗА НАС : 1. Ние сме производител на брендот С. archon, ќе се фокусира на производство на тактички & Моден облека за повеќе од 8 години. 2. Постојат повеќе од 300 вработен, вклучувајќи дизајн тим и пазарот на тимот. Имаме современа опрема и фатете најдобри технологија на производство. 3. Ние извоз С. archon стоки во Азија, Северна Америка, Европа и во многу други земји секоја година.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Тип:
Редовни
Декорација:
Вез
Стил:
Воени
Бренд Име:
s.archon
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
Воена Јакни 3
Обвивка Материјал:
Полиестер
Јака:
Стенд
боја:
армијата зелената боја црна каки
Сезоната:
Пролет, есен зима
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Функција:
Удобно Топло Дише WindBreaker Перат
добро за:
Повик За Модата Секојдневно Носат Воени Војска
Материјал:
Памук
Outwear Стил :
Windbproof Топло Воена Војска Тактички Пилот Јакни Мажи
јакна стил:
Есен, Зима И Топло Воена Тактичка Самоубиец Јакна
јакна тип:
Армијата & Воена & Тактички & Секојдневен & Fashion
Стил:
Повик За Мода Воена Војска Polit Палта
R

Тие исто така купуваат со овој производ