.

.

3 Портен USB 3.0 Express Картичка 54mm PCMCIA Express Картичка за Лаптоп НОВИ

3 Портен USB 3.0 Express Картичка 54mm PCMCIA Express Картичка за Лаптоп НОВИ

DEN 506.88
Количина на стоки


Картичката е погодна за интерфејс Express Card 54 mm. Со овој USB 3.0 Express Card можете да обезбеди две дополнителни USB 3.0 порти за вашиот лаптоп лесно и удобно. Компатибилен со Express Card 54mm Slitz Plag и Игра картичка е погодна за интерфејс Express Card 54 mm.
Со овој USB 3.0 Express Card можете да обезбеди две дополнителни USB 3.0 порти за вашиот лаптоп лесно и удобно.
Компатибилен со Express Card 54mm Slitz
Plag и Игра
Напојување : USB напојување, надворешни AC адаптер
FL1100 чип
Со 3 USB 3.0 порти
преносот го оценувате до 5 Gbps
Поддржува USB серија (компатибилен со USB 1.1/ 2.0)
1.5/ 12/ 480 Mbps, 5 Gbps пренос го оценувате
Express Card/ 54 стандард
Поддржува Windows XP, Vista и Windows 7
Пакет :
1 x Express Card
1 x CD
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
BOF
Интерфејс Тип:
USB
Тип:
Додади На Картички
Бренд Име:
Fasdga
R

Тие исто така купуваат со овој производ