.

.

За Jeep Wrangler YJ TJ JK АТВ/UTV Прилагодливи се Тркалаат Бар Монтирани Оган Extinguster Носителот

За Jeep Wrangler YJ TJ JK АТВ/UTV Прилагодливи се Тркалаат Бар Монтирани Оган Extinguster Носителот

DEN 449.00
DEN 498.72
-10 %
Количина на стоки


За Jeep Wrangler YJ TJ JK АТВ/UTV Прилагодливи се Тркалаат Бар Монтирани Оган Extinguster Носителот
Висок Квалитет на начин да се качи и да носат оган extinguisher на вашиот автомобил се тркалаат бар. Прилагодливи Велкро ремени се лесни за работа и лесен за пристап. Го подобрува Безбедноста - држи вашиот оган extinguisher во лесно да се достигне. ИЛИ можете да ги користите за Шишиња со Вода или Пијалоци, наместо. Одговара за : - Одговара За Jeep Wrangler 1987-2017 или АТВ/UTV Пакет се Вклучени : 1x се Тркалаат Бар Оган Extinguisher Носител(На Extinguisher не се вклучени )
Испорака Детали
1.Следење на број ќе биде испратена до вас, откако ќе ја испраќаат вашата нарачка.Ако постои било одложување,може да биде предизвикана од лоши временски услови или прилагодено на инспекција.Ако сеуште не може да ги примите објект во рок од 20 Дена, ве молиме контактирајте со нас.
2.Ние се обидуваме се потрудиме да се направи ќе се добие саканите производи, како е можно поскоро.Во случај да добие погрешен производи се должи на превозот грешка, ве молиме контактирајте со нас за размена или наплата.Ако е оштетен,ве молиме да одбие да acceot и контактирајте со нас што е можно поскоро.
3.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ве молиме испратете ни ја вашата целосна адреса со Телефонски број и бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молиме cancle ред, тогаш се постави нова цел.
Даноци, Царински И Давачки
Увозни давачки,даноци и harges не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.
Повратни Информации Политика
1.Клиентот е секогаш БР.1.
2.Ние сме за нашите ценети клиенти и да се разбере concems и фрустрации можеби ќе мора,и ќе се обиде да нашите најдобри за решавање на проблемите.Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо,но поради временски разлики тоа може да потрае некое време за нас да одговорите.Однапред ви благодариме за вашето трпение!
3.Контактирајте со нас пред да остават негативен,ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство. Ве молиме не одбие за нашата услуга по продажбата

Wattage:
Fire Extinguisher Holder
Бренд Име:
YAIT
R

Тие исто така купуваат со овој производ