.

.

Јасно Леќа Мотоцикл Пластични Пред Светлина Светилка Случај За Kawasaki Z750 ZR750L 2007-2010 Светлата Домување Сет

Јасно Леќа Мотоцикл Пластични Пред Светлина Светилка Случај За Kawasaki Z750 ZR750L 2007-2010 Светлата Домување Сет

DEN 8215.00
DEN 9552.00
-14 %
Количина на стоки


Функција : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Пакет : 1 Поставите Светлата Случај Висока класа квалитет и многу трајни Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање.
Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотоцикл и лесно да се инсталира.
Пакетот Вклучува :
1 Поставите Светлата Случај
Ако имате било какви проблеми или прашања за време на купувањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате на онлајн служат на персоналот ,исто така, Можете да оставите порака за нас, ако никој не тука со оглед на временската разлика .
Во моментов, Ние го прифаќаме плаќање со користење на Visa, Master Card, Маестро дебитна картичка, QIWI, Web Money, Boleto, Western Union, и Банкарски трансфер.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress подоцна.
1. Вашите производи ќе бидат објавени во рок од 3 работни дена по извршената уплата. (Ние ќе ве информираме преку е-маил ако одлагање да се случи поради одмор настани.) 2. Ве молиме пополнете вашата целосна адреса за испорака со контакт телефонски број, особено руската купувачи, ве молиме потврдете го вашето име и презиме. 3. Ве молиме да забележите ние ќе не одговара за царински давачки, таму може да има царински давачки поради некоја земја е царинската политика. Откако тоа се случи, ве молиме да се направи царинење на себе. 4. За било какви други проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.
1. Ве молиме проверете ги пакет и производ внимателно.
2. Било какви проблеми во однос на производите/ не е примен, ве молиме контактирајте со нас во времето од трговија со датотеки, пораки или e-mail.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Име На Модел:
Z750 ZR750L 2007-2010
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
2.5kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ