.

.

51mm Црево Barb x 2 Три Менгеме Сет од Нерѓосувачки Челик SUS304 Санитарни Вклучите Три-Детелина Дома Пијалак

51mm Црево Barb x 2 Три Менгеме Сет од Нерѓосувачки Челик SUS304 Санитарни Вклучите Три-Детелина Дома Пијалак

DEN 450.72
Количина на стоки

Материјал : SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик
Може Да Се Примени На Фармацевтската И Прехранбената Индустрија!
Оценка на квалитетот : Хигиена одделение,Санитарен
Одговара Црево I/D : 51mm
Конекција : 2" Три Менгеме
Оперативен притисок:1.6 Mpa,229 PSI
Секој Обид За 1 Сет(2 ПАРЧИЊА Црево Фитинг + 1 pc Три Менгеме + 1 компјутер Silcone Заптивка)!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
черупка
R

Тие исто така купуваат со овој производ