.

.

Dvacaman Сосема Нов Дизајн Змија Изјава Ѓердан Мода Етничка Кожа Синџир Ѓердан Ѓердан&Pendant Накит Додаток YY36

Dvacaman Сосема Нов Дизајн Змија Изјава Ѓердан Мода Етничка Кожа Синџир Ѓердан Ѓердан&Pendant Накит Додаток YY36

DEN 186.00
DEN 232.80
-20 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Dvacaman
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Чешка
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YY36
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
Гроздобер
Тежина:
50g
R

Тие исто така купуваат со овој производ