.

.

Бренд за облека, Фитнес Резервоарот Врвот Мажите Жила Злата Ракави Bodybuilding Мускулите Кошула Тренингот Вест спортски сали Undershirt

Бренд за облека, Фитнес Резервоарот Врвот Мажите Жила Злата Ракави Bodybuilding Мускулите Кошула Тренингот Вест спортски сали

DEN 315.00
DEN 431.52
-27 %
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note :
1.Сите димензии се во Азија големина.не Сад/Европска големина,ве молиме да проверите вашето тело мерење кога ќе ја поставите вашата цел.
2.Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.thansk многу.(1cm=0.3937 инчи)
Големина на Табела : Азија Големина Должина(cm) Биста(cm) Висина(cm) Тежина(kg) M 72 96 170 60-70 L 74 100 175 70-80 XL 76 104 180 80-90 XXL 78 108 185 90-100

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Muscleguys
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Број На Модел На:
салата спорт
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Бои:
црна,бела,сива
Големина:
M,L,XL,XXL
Трговија на големо:
Поддршка
Стил:
Спорт,Мода,Неврзан
Година:
2018 Пролет,Есен,Лето
Спорт:
Салата,Бокс,дигање,Трчање,Кошарка,Фудбал
За:
Момчињата,Адвокатско
Шаблон Тип:
Печатени
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ