.

.

Парична казна сина и бела фан фан светилка сенка Тавански Вентилатор, светло Таванот Фанови Со LED Светло Скриени Ножеви ресторан спалната соба модерна

Парична казна сина и бела фан фан светилка сенка Тавански Вентилатор, светло Таванот Фанови Со LED Светло Скриени Ножеви ресторан

DEN 18360.00
Количина на стоки


Шопинг Водич
1.Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир полнење.Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за сопствени грешки во клиент на државата.Ако прилагодено на вашата земја наметнува никакви увозни давачки тогаш купувачот е одговорен да направи било како исплата.
2.За далеку и не-предност пат земји,курир полнење е жвакам повеќе отколку да се САД,Англија и др. И ние треба да додадете дополнителни превозот цена која се наплаќа од страна на превозот на компанијата.Било за бесплатен превозот и продавачот за испорака метод наредби,продавачот има право да го изберат најсоодветен спедитор да брод цел.
3.Испраќање по пошта,купувачот треба да се соберат на парцела од садови за статистика.
4.На приемот на пратката ве молиме отворете и проверете дали сите ставки се во добра состојба,се неоштетени или сите се точни. Ако ова не е можно, тогаш пријавете се на курир возачот документација како "да не се истражува ", Ако некој објект е резултат да бидат оштетени а потоа пријавете се на курир диск е документација како "да не се истражува", ако некој објект е резултат да биде оштетена, тогаш обратете се на испорака компанија да извештајот на објектот како оштетен објект.
5.Сите светилки се во SKD пакување со стандардна извоз безбедност пакување. Секој објект ќе вклучува инсталација упатство на англиски јазик заедно со цртање. Основната инсталација е потребно.
6.Во процесот на справување со царинење, ние ќе направиме се во наша моќ за да им помогне на клиентите, но нашата компанија не е одговорен за царинење. Ако царинење не е навремено и може да доведе до враќање на стока или на дополнителни други такса,паѓаат на товар на купувачот.
Byers кого место цел ќе се смета дека се согласувате со овие услови&услови.
Враќање&Гаранција :
1.DOA(Мртов на Пристигнување)или погрешно објектот ќе се нудат фондовите.Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
2.Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија.
3.Купувачот треба да се плати се врати превозот надомест.
4.Ако сакате наплата за објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. Висината на надоместокот што се однесуваат до враќањето пост треба да биде превземено од страна на клиентите.
5.Тоа е ретко се дека вашиот пакет може да се изгуби со пост,и немојте да се грижите за тоа. Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата цел предмети во рамките на проценка време на,ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да Ние ќе организираме нови предмети повторно испраќање како на вашите барања.
P. S. ве Молиме љубезно ве молиме да ги прочитате овие услови&услови внимателно пред ставање ред.
Контакт со нас на :
Линда луо
E-mail : [email protected]
Whatsapp : +86 18824991689

Тип На Објект:
Таванот Фанови
Број на Светла:
3
Напон:
220V
Тело Материјал:
Кристал,Железо,Хром,ABS
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC
Извор На Енергија:
AC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Карактеристики:
редовни тавански вентилатор
Број На Модел На:
FL-СП-Y4217
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Бренд Име:
Feilong Осветлување
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Тежина:
15.1kg
Број на Ножеви:
4
Гаранција:
10 години
големина на ножот:
42 инчи
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Боја на Фан Тело:
Бранеа Бела
Извор На Светлина:
LED
Висина на Dowm Род:
5 инчен
R

Тие исто така купуваат со овој производ