.

.

кориснички Големи цврсто дрво ѕид физичкиот тренинг отворен/затворен комбинација качување кревање опрема за вежбање YLW-FX171021

кориснички Големи цврсто дрво ѕид физичкиот тренинг отворен/затворен комбинација качување кревање опрема за вежбање YLW-FX171021

DEN 328800.00
Количина на стоки


Голем цврсто дрво ѕид физичкиот тренинг
големина : 500*60*250cm(прилагоди)
Ова игралиште може да се произведени во согласност со клиенти барања. децата качување серија,забавен игралиште за деца парк,spider-man алпинистичка опрема е со висок квалитет и конкурентна цена YLW INT'L ЗАБАВЕН ОПРЕМА КОПРОДУКЦИИ,LTD е ангажирана во оваа индустрија за повеќе од 10 години. Ние се обидуваат нашите најдобри за снабдување деца во светот со подобра и од повеќето безбедна забава опрема, вклучувајќи игралиште за деца, затворен игралишта,фитнес опрема и други слични едукативни играчки. Деталите на забавен парк отворено алпинистичка опрема : 1.Пластични : Увезени брендирани LLDPE анти-УВ, анти-статички, анти-пукнатината 2.Дек : Automatic удирање машини пропадна-доказ, вода-доказ 3. Метал : Националниот стандард на челични цевки, заварени од страна на индустриски робот, силна и мазна 4. пост : Со 114mm стои колона со дебелина од 2,2 m позлатени цевки или челик цевки. 5. Парапет и handrai : Со 60mm, дебелина од 2,2 mm челик, 32-милиметри, дебелина од 2,2 mm цевка, 25 mm, дебелина од 2,2 mm челик 6. Јаже нето : Направени од страна на Кинески-странски заедничко производство на сите пловидба со брод кабел на 16mm дијаметар 7. Завртка : Сите шрафови се Бр. на 304 нерѓосувачки челик материјал (GB/T1221-1992). 8. Слика : Користете сликарство тек линија машина, добро се меша 9.Сертификати : TUV EN1176, ISO14001, OHSAS18000, ISO9001 10.Употреба : Станбени зони, супермаркети, образование организации и др 11.Дизајниран за деца : 3-15 години 12. Капацитет : 30-50 лице јажиња и мрежи се увезени висок квалитет едрење јажиња со дијаметар од 14mm & 16mm, содржат внатрешна на висока јачина поцинкуван челик жица. Ве молиме контактирајте со нас пред вашата цел за конечната цена, ако не, каква било загуба предизвикана од страна на купувачот е одговорен за себе! !!!! Ви благодарам многу! Пратката може да се организира за да брод од страна на морето превоз ако стоката се премногу големи.Така,можеме да ги намали испорака трошоци! Нашата Мисија За сето она што го имаме не,ние го правиме и ние се случува да се направи,само за една цел,дека истиот со нашата МИСИЈА,која е да се направи сте сто проценти задоволни!

категорија:
Качување Објект
Тип:
Игралиште За Деца
Материјал:
дрвени игралишта
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Број На Модел На:
YLW-FX171021
Материјал:
Пластични Игралиште,gavanized челични цевки и нето
Големина:
500*60*250cm прилагодени
useage:
парк,училиште,заедница,итн
Сертификат:
CE,EN1176,ISO,TUV
Материјал:
дрвени физички payground
Име:
дрвени физички payground
превозот:
Од страна на морето
R

Тие исто така купуваат со овој производ