.

.

10/20/50/100PCS Микрофон МИКРОФОН звучник поправка на Дел за полнење за Motorola Мото X Сила XT1580 DROID Турбо 2 XT1585

10/20/50/100PCS Микрофон МИКРОФОН звучник поправка на Дел за полнење за Motorola Мото X Сила XT1580 DROID Турбо 2 XT1585

DEN 234.72
Количина на стоки


Опис :
A-100% висок квалитет.
C - го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани МИКРОФОН.
Д - препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите. E - Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.
F-производот е тестиран пред превозот надвор.
Пакетот Вклучува :
МИКРОФОН /10pcs/20pcs/50pcs/100pcs

боја:
10pcs, 20pcs, 50pcs, 100pcs
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
X Сила XT1580 Турбо 2 XT1585
Бренд Име:
DDONG(电子设备)
Компатибилен Бренд:
DDONG
R

Тие исто така купуваат со овој производ