.

.

Vehemo 100 компјутери Шила За Гуми 8ММ Автомобил Гума Пневматик Студ Завртки Против Пролизгување на Возило Тркала Снег Помине Висок Квалитет на Алуминиум во Автомобил-?

Vehemo 100 компјутери Шила За Гуми 8ММ Автомобил Гума Пневматик Студ Завртки Против Пролизгување на Возило Тркала Снег Помине

DEN 545.00
DEN 672.96
-19 %
Количина на стоки


Опис :
Боја : сребрена
Материјал : тешко легура
Димензии : должина : 1 CM, со дијаметар : 0.8 CM
Количина : 100 PCS
Функција :
Овој вид на завртки се погодни за повеќето од гуми и додадете добро против пролизгување сопственост капацитет за вашите автомобили, автомобили, итн.
Направени од цврст метал, овие вид на гума студ завртки се силни и издржливи во употреба.
Тоа има ниска земјата притисок и тоа е еколошки со минимално влијание.
Тоа е лесно да се инсталира и може да одговара и со вашето возило гуми.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме изберете соодветна големина на нови studs во процесот на инсталација во однос на длабочината на гуми тема.
Пакетот Вклучува :
Автомобил Гума Студ *100 PCS/Пакет
шила за гума
шипы для шин Автомобильных Шин Шпильки Винт Снег Шипы

Материјал:
Тешко Легура
Бренд Име:
Vehemo
Број На Модел На:
Автомобил Гума Студ
R

Тие исто така купуваат со овој производ