.

.

Рачно изработени Констелација Среќа Камен Едноставна Хривнија 3мм Монистра Прилагодливи Хривнија Холивуд Beaded Бохемија Нараквици Унисекс 1431

Рачно изработени Констелација Среќа Камен Едноставна Хривнија 3мм Монистра Прилагодливи Хривнија Холивуд Beaded Бохемија Нараквици

DEN 319.00
DEN 424.80
-25 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
SKU-1431
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Метали Тип:
тибетската сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
Modeschmuck
Затворач Тип:
Чипка-Up
R

Тие исто така купуваат со овој производ