.

.

Оригиналната Намера Жените Нови Домот, Глуждот Чизми на Платформа Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Црна Црвени Чевли Жена Плус НИ Големина 4-15

Оригиналната Намера Жените Нови Домот, Глуждот Чизми на Платформа Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Црна Црвени Чевли Жена Плус

DEN 2894.00
DEN 3215.52
-10 %
Количина на стоки


Оригиналната Намера Жените Нови Домот, Глуждот Чизми на Платформа Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Црна Црвени Чевли Плус НИ Големина 4-15. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 12, 13, 14, 15
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
Моден Елемент:
Платформа
Сезоната:
Зима
Подигнете Тип:
Основни
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
Стадото
Број На Модел На:
EF0488
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Insole Материјал:
ЕВА
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Вратило Материјал:
Стадото
Затворање Тип:
Zip
Платформа Висина:
3-5cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
оригиналната намера
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
боја:
црна, црвена
Пета Висина:
За 13.5-16.5 cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
R

Тие исто така купуваат со овој производ