.

.

Везана DIY DMC крстот бод сликарство 14CT unprinted венчаница вез се Сметаат Крст-Бод памук конец 105

Везана DIY DMC крстот бод сликарство 14CT unprinted венчаница вез се Сметаат Крст-Бод памук конец 105

DEN 1587.00
DEN 2995.20
-47 %
Количина на стоки


Па ве молиме да не се отвори спорот, бидејќи на боја или големина на несовпаѓање
Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени),испратена од Кина Пост Воздухопловната. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Бр.
Опис :
Бода : 220x275
Големина на слика : 40x50cm
Крпа големина : 46x56cm
Боја (Embroidering ткаенина) : Бела
Пакет Содржина : Embroider крпа *1.Цената не вклучува никакви увоз
даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Време на испорака : За 7-18 работни дена.
Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Embroider теми *1.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка
компанијата да се врати цената на штета или загуба. но
со некои повеќе товар плус. Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да се промени за да се
EMS ,UPS-от и DHL и сл курир.
Важни информации за Купувачите :
кога ќе примите цел ве молиме проверете го тоа пред да се регистрирате цел.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни
царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за importationinto вашата земја.Ако пакетот е ОШТЕТЕН
или не се поклопува со цел што си ја купил,тогаш ве молиме ОДБИЕ нарачката.
Ако сакате стоката под ИТНО да,ние може да го испрати со ЕМС или ПРОЗОРЦИ и DHL и сл.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата
превозот обвиненија за одбиени пратки.Ние ќе рефундирање на дека ако
враќање на предмети во рок од 30 дена од датум на испорака, ако не сте задоволни со
квалитетот на производите што сте го купиле. Скицата *1.
Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
.Ние
не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разлики во
царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот
производот е прегледан.Во спротивно вашата парцела веројатно може да се вратија!
3. Ве молиме да оставите позитивен
повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека
предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога
тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и не ќе
му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во
мониторот,осветлување,припадност и сл. ВЕ МОЛИМЕ НЕ
ни остави 1,2,3,4 ѕвезди бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со
најдобри услуги на клиентите. Ние не сме одговорни за ВАШИТЕ ГРЕШКА иако спорот.
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија Менаџер ID :
cn1511100644 или e-mail,и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка)
Answer : ___________________________ Note :
(14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.

Големина:
picture size 40x50cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
свадба фустан
Надворешното Пакување:
ПП торба
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
поставете везови:
Везана
Е Прилагодена:
Yes
Големина:
40x50cm
Шема:
свадба фустан
Материјал:
100%памук
Рамка:
no
Стил:
Европа
R

Тие исто така купуваат со овој производ