.

.

Ново Бебе Девојка Облека Лето Sequin Лак Туту Новороденче Облека (Блузи+Headband+Фустан) 3pcs Облека Бебе Прв Роденден Розова Носии

Ново Бебе Девојка Облека Лето Sequin Лак Туту Новороденче Облека (Блузи+Headband+Фустан) 3pcs Облека Бебе Прв Роденден Розова

DEN 541.00
DEN 659.52
-18 %
Количина на стоки

Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход. Snap затворање на дното за лесно менување пелена. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина. (Мерења прикажани во големината на табелата се однесуваат на објектот мерења, не тело) Ознака Бр. Ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса се во право во aliexpress,погрешна адреса или име случај ruturn или не добиете ќе биде купувачот одговорност.0"/29cm
Пријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори. Време на испорака : (просечна пристигнување време за вашиот референца)
Наплата и Враќање Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Превозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина . Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Кратки ракави и ruched рамо romper, пред печатени со сјајна писма.5"/27cm 110 9-12 Месеци 22. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Големите монтажни bowknot на половината и еластична headband се декорирани со златна sequins. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
Сет Вклучуваат : 1 Pc Romper, 1 Pc Туту Здолниште, 1 Pc Headband, 1 Pc Bowknot
Состојба : Нова без ознака
Материјал : Полиестер, Памук, Tulle
Боја : Бела & Розова(како слики прикажани)
Карактеристики : 3 PCS Бебе бебе девојки симпатична "Тоа е Мојата 1 Роденден" памук romper тимови.0"/26cm 100 6-9 Месеци 21.0"/25cm 90 3-6 Месеци 20. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Препорачана големина на Години Romper Градите Рамо до Crotch Здолниште Половината Здолниште Должина 80 0-3 Месеци 18. 2 обложени tulle туту здолниште со поставата и еластична корселе. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката,можете да платите ни лесно следете ги Зачувам процес.
Големина : 0-12 Месеци/Таг #80-110 (ве МОЛИМЕ проверете вистинските мерење за да се избере вистинската големина)
Големина На Табелата :
Предложените возраст е само за вашиот референца. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Погоден за секојдневна употреба и специјална прилика како празник партија, церемонијата, роденден, церемонија итн.Сите нарачки обработени во рок од 48 часа по уплатата верификација.

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
FEESHOW
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
10037605
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал Состав:
Полиестер, Памук, Tulle
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук
боја:
White & розова
Бебе Бебе Девојки:
Мојот 1-ви Роденден Облека
Romper со Туту Здолниште и Headband:
SZ 0-12 Месеци
R

Тие исто така купуваат со овој производ