.

.

DWZ 6 Точка Хексадецимален 22mm Вртливата Главата Кислород Сензор Клуч Смена Инсталирате Алатка

DWZ 6 Точка Хексадецимален 22mm Вртливата Главата Кислород Сензор Клуч Смена Инсталирате Алатка

DEN 684.00
DEN 720.00
-5 %
Количина на стоки


Спецификација :
Бренд нови
Боја : Сребрена
Точка количина : 6
Материјал : Тешки хром vanadium челик
Вкупната големина(прибл.) : 270mm/10.63"(L)
Издржливи клуч со флексибилна глава
Едноставен дизајн и лесен за користење
Дизајниран да се отстрани или да го инсталира кислород сензори на возила
Професионални сензор па cket клуч / spanner со завртување главата 22mm
Пакет Се Вклучени :
1x Сензор Spanner
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.
Боите може да биде мала разлика за различни monitor display.
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Превозот
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне ! Наплата
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
W3625412
Бренд Име:
DWZ
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Карактеристики:
Мултифункционален
боја:
Сребро.
Големина:
7/8 Инчи (22mm)
Тип:
Флексибилни Се Справи Со Кислород Сензор Клуч
R

Тие исто така купуваат со овој производ