.

.

AC 110V 150x150mm 75W Правоаголник Флексибилни, Водоотпорни Силикон Грејач Подлога За 3D Печатач Резервоар за Нафта

AC 110V 150x150mm 75W Правоаголник Флексибилни, Водоотпорни Силикон Грејач Подлога За 3D Печатач Резервоар за Нафта

DEN 223.20
Количина на стоки

Материјал : Силикон Гума
Напон : AC 110 V
Тип (Ширина x Должина Моќ) : 150x150mm 75 W
Примена : резервоар за нафта,3 D Принтер и така натаму.
Се препорачува употреба температура;-30℃ ~ 150℃
Изолација отпор : >5 MΩ
Секој обид за 1 КОМПЈУТЕР!
Ние може да го прилагодите различните Силикон грејач.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Примена:
Греење
Тип:
Изолирани
R

Тие исто така купуваат со овој производ