.

.

Автомобил 30W Засилувач Одбор Аудио на Bluetooth Amplificador USB dac FM радио ТФ Играч Subwoofer DIY Засилувачи За Мотор

Автомобил 30W Засилувач Одбор Аудио на Bluetooth Amplificador USB dac FM радио ТФ Играч Subwoofer DIY Засилувачи За Мотор

DEN 419.00
DEN 441.12
-5 %
Количина на стоки


Пакет се вклучени : 1 X Автомобил Bluetooth Засилувач 1 X далечински управувач батерии 1 X AC линија 1 X DC моќност линија 1 X говорникот поврзување на линија
Карактеристики : 1.Игра MP3 музика од ТФ-картичка, У диск, bluetooth. 2.Далечински Управувач : Целосна функција. Со нумеричко копче тоа може директно да се контролира. 3.Авто-опремени со прекинувач. 4.Одговара за сите возила.
Спецификација : 1.Bluetooth верзија : 2.1+EDR 2.Кодек : SBC 3.Напон : 220 V 4.Максимална моќност : 50 W 5.Отпорност : 4 (Ω) 6.Звучникот единица : 133(мм) 7.Осетливост : 200 хв 8.Зачестеност одговор опсег : 20-20000
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 ден
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10. 5% 28. 6% 43. 8% 10. 1% 7. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. 1% 22. 2% 30. 3% 20. 9% 15. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 0% 47. 1% 31. 4% 17. 6% 3. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 5% 25. 0% 47. 9% 12. 9% 10. 7%
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Бренд Име:
Audew
Име На Модел:
no
Боја Име:
Црна
Објектот Големина:
како се покаже слика
Објектот Тежина:
40g
Специјални Функции:
no
Тип На Објект:
засилувачи
R

Тие исто така купуваат со овој производ