.

.

2018 Вистински Ограничен Rolamentos Бесплатен Превозот F682 F682zz 2*5*2.3 мм Страната Имајќи Zzseals (10pcs/1 Многу) Черупка Топката Лежишта

2018 Вистински Ограничен Rolamentos Бесплатен Превозот F682 F682zz 2*5*2.3 мм Страната Имајќи Zzseals (10pcs/1 Многу) Черупка

DEN 275.00
DEN 298.56
-8 %
Количина на стоки


започнете
крајот
НИ 6.2 / парче НАС 4 / парче НАС 2.99 / парче НАС 6.55 / парче НАС 2.5 / парче НАС 5.41 / парче
'

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Како tytle
Капацитет На Моторот:
x
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Никој
Структура:
Челик
Должина:
*
Тип:
Топката
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.070kg (0.15lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
R

Тие исто така купуваат со овој производ