.

.

beler Нови 2 ПАРЧИЊА Сребро Полиран Око Крајот Капа Bimini Врвот Монтирање со Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Морски Хардвер Брод Јахта

beler Нови 2 ПАРЧИЊА Сребро Полиран Око Крајот Капа Bimini Врвот Монтирање со Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Морски Хардвер

DEN 671.52
Количина на стоки

2 ПАРЧИЊА Око Крајот Капа Bimini Врвот Фитинг Нерѓосувачки Челик Морски Хардвер Брод Јахта
Состојба : 100% нови Боја : Сребро Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Инсталирате Дупка со Дијаметар : 0.7 cm (0.27 инчи) вкупна Должина : 5.7 cm (2.2 инчи) Погоден : за 7/8" Цевка Објект се вклучени :
2x Око Крајот Капа ве Молиме имајте во предвид :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) На бојата на производот може да биде разлика од слика се должи на светлина и на екранот.
Функција :
1) Направени од нерѓосувачки челик.
2) да се Обезбеди максимална отпорност на корозија за сол-вода морски средини.
3) Полира со убава, огледало-како заврши.

Бренд Име:
beler
Автомобил модел:
-
Објектот Висина:
5.7cm
Специјални Функции:
Полира со убава, огледало-како завршница
Објектот Тежина:
0.2kg
Модел Година:
-
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
2.2cm
Објектот Ширина:
2.2cm
Тип На Објект:
Хром Стил
Состојба:
100% нови
боја:
Сребро.
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Инсталирајте Дупка Со Дијаметар:
0.7 cm (0.27 инчи)
Вкупна Должина:
5.7 cm (2.2 инчи)
погоден:
за 7/8 Цевка
Функција:
Полира со убава, огледало-како завршница
R

Тие исто така купуваат со овој производ