.

.

Облека рек подот на спалната соба облека и капа решетката. Едноставна двојно пол тип затворен закачалки. Висат облека рек..

Облека рек подот на спалната соба облека и капа решетката. Едноставна двојно пол тип затворен закачалки. Висат облека рек..

DEN 5895.00
DEN 6624.00
-11 %
Количина на стоки


Тип:
Чување На Носителите & Полици
Употреба:
облека
Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
Кат Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Нема. на Групи:
Двојно
Применливи Простор:
Гардероба
Бренд Име:
ANDYWINSS
Класификација:
Виткање Багажник
Број На Модел На:
001
R

Тие исто така купуваат со овој производ