.

.

2017 Нови Nobsound Мини HiFi Безжични Дигитални Bluetooth Приемник Оптички TOSLINK Аудио Декодер DAC 96KHz

2017 Нови Nobsound Мини HiFi Безжични Дигитални Bluetooth Приемник Оптички TOSLINK Аудио Декодер DAC 96KHz

DEN 3648.00
DEN 3839.52
-5 %
Количина на стоки

Douk Дигитален Аудио на Bluetooth Приемник Оптички Аудио Декодер 96 KHz Кршење на традиционалните Bluetooth нема добар квалитет на звукот концепт, прв 96khz висока земање мостри стапка излез . Карактеристики Со Bluetooth приемник , Дигитален Оптички TOSLINK влез и излез, аналоген излез. Може да биде рачно одбраната 48khz и 96khz земање мостри стапка. Philips професионални декодер чип + MUSE8820 Hi Fi оп-засилувач, извонреден квалитет на звукот. Сите алуминиум легура цртање процес тело, исклучително мала, полн со текстура Audiophile-одделение коло дизајн, двоен активен кристал, земање на точност е повисока Philips декодер чип, поддршка 96khz декодирање, звук деликатна и транспарентен MUSE8820 op amp, звук топол и природни. И употребата на контактот дизајн, корисникот може да го замени различни op amp. Пакет вклучуваат 1× Bluetooth аудио recevier 1× Напојување 1× Антена
За Douk Аудио Студио :
Douk Аудио Студио основана во 2013, Ние се стремиме да понудиме најдобрите аудио-визуелна производи по најниска цена за нашите клиенти. Имаме професионален дизајн и производство на тимот кој Носи големо на производи и услуги на клиентите, и на тој начин им помогне на збогатувањето на нашите клиенти животот е нашата крајна цел.
За Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Увозни давачки : Даноци не се вклучени во цената или на превозот обвиненија.Царинската такса е купувачот одговорност. За да се избегне да плати висока Царинска такса ние може да го прогласам за вредност помала од точно износ ,ако ви е потребна за услугата pls ни испратите порака
3. Ако пратката не ви се постигне во рок од 30 дена , ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот
Враќање&Наплата :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот на Приемот на денот. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета како се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ПРАШАЊЕ НА НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Враќање Превозот цена е купувачот одговорност.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ превозот следење на број
3. Во случај на враќање, ве молиме контактирајте со нас пред се,ние ќе ви помогнат да се реши ,ако тоа не може да се реши онлајн, ние ќе ја прифати вашата враќање и наплата тебе
За Гаранција :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно)
За повратни информации :
1. Ако сте задоволни, ве молиме оставете 5 ѕвезди позитивни повратните информации, Тоа е многу чест за нас да се постигне дарежлив веродостојни проценки и фотографии,thx!!!!!
2. Секој производ или превозот прашање, ве молиме контактирајте со нас пред отворање на спор или напуштање на било nertral/негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите додека не сте задоволни.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Nobsound
Максимална Моќност По Канал:
10W
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Професионални Засилувач
R

Тие исто така купуваат со овој производ