.

.

Октомври. Дома Текстил Полиестер Една страна Ватенка Покрие Јапонски Аниме Брег Лејн 120*210CM Божиќ Подарок #41390

Октомври. Дома Текстил Полиестер Една страна Ватенка Покрие Јапонски Аниме Брег Лејн 120*210CM Божиќ Подарок 41390

DEN 2534.00
DEN 4223.52
-40 %
Количина на стоки

Ние ќе се обидеме да ги заштити објектот. Сите производи се спакувани со внимание.
автомобил-опфаќа завеси автомобил опфаќа перница перница покрие тепих плажа крпа tulle завеси almofada cortinas декоративни перници
emoji almofadas dakimakura завеса mandala tapete tapestry завеси за дневна соба cortina cojines ќебе круг плажа крпа
свадба декорација постелнина поставете крпа coussin троседот покрие перница покрие tablecloth housse де coussin papelaria фламинго чаир
tapetes перница водат мебел опфаќа 3d завеси кујна завеси pesca capa де almofada rideaux pour le салон прекривки маска
маса крпа tapetes став casa sala патување перница комарец нето постелнина tapis боксер автомобил-стил, kussenhoes троседот сирена ќебе
нордиските волан тркала toalla playa tulle plaid casamento cortinas dormitorio стол опфаќа capa almofada dachshund cojin
rideaux завеси за спалната соба килим чаршаф housse де couette alfombras funda cojin cojines decorativos перница покрива ананас
edredon табела тркач перници дома декор alfombra стол покрие француски булдог белгија свадба компјутер стол куче youtube
cojines decorativos став троседот toalha де меса cortinas став sala де estar декоративни перница покрива риболов навлаки за дома декор
теписи за дневна соба mandala tapestry serviette де plage sabanas rideau затемнување завеси housse де кочии almofada decorativa
кревет покрие pillowcase travesseiro cobertor tapis салон стол опфаќа spandex ткаенина перници gardinen toalha де banho фрли перници
перници overwatch emoji перница манта totoro bedspread chemin de табела симпсонови вратот перница јога мат морски serviette де plage ronde.
Забелешка
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми пред да замине негативни повратни информации. За кревка предмети, надворешниот се заштити со меур хартија .Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјални предмети, ве молиме да ги материјал објект како.
Имаме за цел да обезбеди одлична по продажба на услуги, и ќе се обиде на секој разумен решение за решавање на проблемот за задоволство на двете страни.7 инчи (120*210cm)
Бидејќи различни мерење м ethods, не може да биде 4-5 см грешка.
Сите тврдеше дека објектот треба да бидат обезбедени јасно слика да се прикажува ни скршена состојба.
Ватенка Покрие Пример
Состојба :
Новиот Код : 41390 Опис :
Големина : 47.Ви благодариме за разбирањето!
Плаќање
Temp прифати ALIPAY САМО!
Плаќање ве молиме да се направи во рок од 3 ДЕНА по аукцијата заврши, акции не се гаранција
Превозот
Превозот Објектот ќе се испраќаат во СВЕТОТ преку Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздухопловната со нормален воздухопловната.Пакувањето на производот ќе се менува редовно, ве молиме да се примени преовладуваат во вид. Токму пристигнување време да варира во зависност од разликата локација.
Запомнете да го внесете точна адреса под Alipay.Но, понекогаш тоа ќе трае подолго, до 20 дена или повеќе.
Датум на Пристигнување : прибл 7-20 дена.На сандак може да го оштети за време на превозот, ако треба добро сандак,ве Молиме да не го земе. Сепак, јас не може да се избегне појава на оштетување за време на превозот. Било информации можете да контактирате со нас и ние ќе се врати веднаш штом ќе може да.
Политика На Враќање
Нема враќање & се вратат треба да им биде дозволено по договори се завршени.
Не постои наплата или враќање бидејќи на предмети " пакет промени или оштетени.

Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Жакард
Шема:
Печатени
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шаблон Тип:
Цртан филм
Техника:
Ткаени
Ткаенина Count:
20
тема count:
100TC
одделение:
Квалификуван
Број На Модел На:
41390
Употреба:
Дома
is_customized:
Yes
Тежина:
0.6kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ