.

.

Frameless маслото од страна на броеви боја со број за дома декор масло слика сликарство 5065 нови був

Frameless маслото од страна на броеви боја со број за дома декор масло слика сликарство 5065 нови був

DEN 912.00
DEN 959.52
-5 %
Количина на стоки


Точка име : Нов стил дигитални маслото од страна на броеви платно слика маслото за дневна соба дома декор 5065
Содржи : платно,пигмент,четка
Големина на : 50*65cm
ОПИС :

Материјал:
Лен
Предмети:
Животните
Тип:
Масла
Бренд Име:
BLINGIRD
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Рамка:
No
Форма:
Еден
Медиум:
Акрилик
Број На Модел На:
22136
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
50*65CM
Медиум:
Пропилен
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник
R

Тие исто така купуваат со овој производ