.

.

Ајде дама 4PCS/Set Мода Природни Вистински Лисја Лист Pendant Ѓердан Долг Џемпер Змија Синџир За Жените Накит Nc330

Ајде дама 4PCS/Set Мода Природни Вистински Лисја Лист Pendant Ѓердан Долг Џемпер Змија Синџир За Жените Накит Nc330

DEN 312.00
DEN 346.56
-10 %
Количина на стоки


Синџир Должина : 60cm
Pendant Ширина : 3-6cm
Pendant Должина : 5-10cm

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
NC330
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
3*5cm-6*10см
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ајде дама
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
Вистински Лист , Гроздобер
Трговија на големо:
Можете да уживате 10% попуст откако еден единствен објект достигне 5pcs
позлата:
Злато , Злато Се Зголеми , Пиштол Црна , Сребрена
R

Тие исто така купуваат со овој производ