.

.

Доењето Пижами За Породилно Жените Долг Ракав Памук Sleepwear Бремени Жени Старечки Облека Поставува Nightgown B0310

Доењето Пижами За Породилно Жените Долг Ракав Памук Sleepwear Бремени Жени Старечки Облека Поставува Nightgown B0310

DEN 915.00
DEN 1430.40
-36 %
Количина на стоки


Доењето Пижами За Породилно Жените Долг Ракав Памук Sleepwear Бремени Жени Старечки Облека Nightgown B0310
Големина на Табела(cm) :
големина на облека должина рамо широк градите панталони должина половината
М 68 45 100 92 70-112
L 70 46 104 94 72-120
XL 72 47 108 97 74-124
XXL 74 48 112 100 76-128
Answer : ___________________________ Note : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 3. Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина; ве молиме изберете поголема големина или контактирајте со нас. Ви благодариме. 4. Малку боја/моделот на разлики помеѓу серии.

Породилно Големина:
M, L, XL, XXL, 3XL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
B0310
Боја Стил:
Природна Боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ