.

.

Бесплатен Превозот Портокал 10мм*80mm АТВ Крик Shackle за Делови,UHMWPE Shackle,АТВ Крик Кабел

Бесплатен Превозот Портокал 10мм*80mm АТВ Крик Shackle за Делови,UHMWPE Shackle,АТВ Крик Кабел

DEN 592.00
DEN 623.52
-5 %
Количина на стоки

Бесплатен Превозот Портокал 10мм*80mm АТВ Крик Shackle за Делови,UHMWPE Shackle,АТВ Крик Кабел
Техничка спецификација :
1 големина : 10мм*80mm
2 боја : портокал јаже со црна ракав
3 Пауза Сила : 14000kgs
4 : Двата краја растојание е за 40cm
5 : Други форма се достапни, бидејќи ќе ни даде фото треба и да ја постигнеме нашата moq
6:мека окови направени од страна 10мм uhmwpe јаже

Тип На Објект:
Влечење Јажиња
Име На Модел:
10мм
Материјал Тип:
uhmwpe,спектри
Објектот Должина:
8cm
Бренд Име:
ЛИЦЕТО НАПРЕД СОНЦЕТО
Објектот Тежина:
0.1kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ