.

.

Новиот џемпер машки модни личност убав млади машки машки пролет поврзана јакна грб 2018 нова жешка

Новиот џемпер машки модни личност убав млади машки машки пролет поврзана јакна грб 2018 нова жешка

DEN 950.40
Количина на стоки


Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
2018
Техника:
Компјутер Плетени
Дебелина:
Стандард
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Волна:
Стандард Волна
Јака:
Пак надолу Јака
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Cardigan
Маскирани:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ