.

.

Слон Мајка и Син на Животните Лаптоп Налепница за Apple Macbook Decal Про Воздух Ретината 11 12 13 15 инчен Винил Mac Ми Површината Книга на Кожата

Слон Мајка и Син на Животните Лаптоп Налепница за Apple Macbook Decal Про Воздух Ретината 11 12 13 15 инчен Винил Mac Ми Површината

DEN 410.00
DEN 431.52
-5 %
Количина на стоки


ЗА ПРОИЗВОДОТ
Она што се 's производ ?
- Тоа е креативен шарени налепница, направен од високо квалитетни ПВЦ материјал.
Тоа е лесно да се користи ?
- Да, тоа е многу лесно да се однесуваат и да ги отстраните, само тргни ако тргнеме од подлога од хартија,
потоа директно се применуваат на лаптоп површината. Направено !
Она што е нејзината функција ?
- 100% вода-доказ, масло-доказ, долготрајни и никогаш нема да згаснат.
Каде може да се применува оваа decal ?
- Тоа може да се примени на сите лаптопи, како што се : за MACBOOK,HP,DELL,ACER,LENOVO,ASUS,SONY,SAMSUNG..,
па дури и тоа може да се примени на автомобил,прозорец,скејтборд,гитара и сите други мазни површини.

Апликацијата Лаптоп Големина:
Air 11 инчен, Воздух 13 инчен, Про 13 инчен A1278, Про 15 инчен A1286, 12 инчен Ретината, Ретината 13 инчен, Ретината 15 инчен, Про 13 инчен A1706, Про 15 инчен A1707, Про 13 инчен A1708, Custom Size
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Водоотпорен:
Yes
Бренд Име:
Coolism
Број На Модел На:
PCDS-25
Материјал:
ПВЦ
Функција:
Вода-доказ/Масло-доказ/Анти-нула
Достапни големина:
11.6/12/13.3/14/15.4/15.6 инч
Материјал:
Висок Квалитет на Отстранлив ПВЦ
Модел:
За Macbook/HP/Dell/ASUS/Acer/Lenovo,итн
Точка име :
Уникатен Дизајн Лаптоп Decal Налепница
R

Тие исто така купуваат со овој производ