.

.

2017 Vansydical Жените Спорт Срање Фитнес Поместена Компресија Спорт Спортски Градник Брз Сува Женска Спортска Еластична Сечење На Врвот

2017 Vansydical Жените Спорт Срање Фитнес Поместена Компресија Спорт Спортски Градник Брз Сува Женска Спортска Еластична Сечење

DEN 801.00
DEN 1429.92
-44 %
Количина на стоки


2017 Vansydical Жените Спорт Срање Фитнес Поместена Компресија Спорт Спортски Градник Брз Сува Женска Спортска Еластична Сечење На Врвот
'

Големина:
2XL, XL, L, M, S
Бренд Име:
vansydical
спортски тип:
Фитнес
Функција:
Дише
Затворање Тип:
NO
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
FBF712401 03-06
Функција:
Wicking брзина сув воздух
Големина:
S-2XL
На градник стил:
U-облик
Дали содржат баласт:
имајќи подлога
Текстурата на материјалот:
полиестер влакна
Должина:
И градите
Статија број:
FBF712401 03-06
спортот на отворено проектот:
јога
Движењето на поддршка сила:
Умерена поддршка
Спортски Градник:
Жените Спорт Срање
R

Тие исто така купуваат со овој производ