.

.

3W Led Поплава Место светло Отворено Led Тревник Светилка IP65 Водоотпорен Градина Осветлување Вметнете земјата светла AC 85-265V 300lm

3W Led Поплава Место светло Отворено Led Тревник Светилка IP65 Водоотпорен Градина Осветлување Вметнете земјата светла AC 85-265V

DEN 285.00
DEN 331.20
-14 %
Количина на стоки

Карактеристики 100% фабрика за директна продажба. 100% усвојување на Оригинален бренд суровина. Ние сме целосно одговорен за сите недостасува Или оштетување Пакети во транзит. 100% се обврзуваат се Врати Превозот Поштенски ако сте незадоволни или купување ред. Примената на Овој Led floodlight е идеален за надворешна употреба Осветлување, може да се чувствуваат слободни да се качи во вашата Градина, Ѕид, на Тревникот, Езерце, Плоштадот и други отворено места. Која не е само пејзаж осветлување, исто така, може да гарантира Надворешна безбедност, особено во темнина. Спецификации : Модел : Led Поплава Место Светло Со Прачка Моќ : 3 W (Вистински wattage) Работен Напон : AC 85-265 V/12 V Led Чипови : Epistar Lumens : 300 LM Зрак Агол : 60 Степени 6 Бои : Топло Бела(2800-3500 K),Кул Бело(6000-6500 K),Зелена, Жолта, Сина, Црвена Водоотпорен Класа : IP65 Материјали : Струг Алуминиум Dimmensions : φ58x77x220mm Поврзување Жица Должина : 23cm Долг животен век достигна 100,000 часа Одлично прозрачна ефикасност CE & Ro HS Одобрен

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, Црвено, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
AC85-265V, 12V
Тип На Објект:
Поплави Светла
Стил:
Модерна
Заврши:
Железо
Тело Материјал:
Алуминиум Легура
Број На Модел На:
TGD0564
Заштита Ниво:
IP65
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
marmenkina
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
85-265V
Повод:
Плоштад
R

Тие исто така купуваат со овој производ