.

.

300pcs/многу Уникатен Кула Спреј Шише 30ML Празни Refillable Парфем Спреј Atomizer Стаклени Шишиња

300pcs/многу Уникатен Кула Спреј Шише 30ML Празни Refillable Парфем Спреј Atomizer Стаклени Шишиња

DEN 19680.00
Количина на стоки

300pcs/многу Уникатен Кула Спреј Шише 30 ML Празни Refillable Парфем Спреј Atomizer Стаклени Шишиња
Карактеристики : * Материјал : стакло * Капацитет : 30 ML * Пакет : 1pcs/белата кутија * Задолжително Бои : розова,виолетова,сина,жолта, црвена

боја:
Црвена, Сина, Жолта, Виолетова, Розова
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
linxikeji
Големина:
30ml
Број На Модел На:
UWFA
R

Тие исто така купуваат со овој производ