.

.

Кристал Бисер Faux Свадба Булчински Матурска Headband Тиара Headpiece Коса Клип Нови

Кристал Бисер Faux Свадба Булчински Матурска Headband Тиара Headpiece Коса Клип Нови

DEN 107.00
DEN 142.08
-25 %
Количина на стоки

Кристал Бисер Faux Свадба Булчински Матурска Headband Тиара Headpiece Коса Клип Нови
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Фантастичен коса додатоци за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики. Тоа го прави вашиот изглед благородна и додава на вашиот charmming. Материјал : Алуминиум, Пластика лежиште, Faux Бисер Големина(L*W) : 18cm x 3cm / 7.09" х 1.18"(приближно) Боја : Бела Количина : 1 компјутер (други додатоци демо на сликата не е вклучена.) Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : Headband x 1

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
headband tiaras
Стил:
Симпатична/Романтичен
Тип:
Hairbands
Бренд Име:
JAVRICK
Материјал:
Алуминиум, Пластика лежиште, Faux Бисер
Метали Тип:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ