.

.

Трговија на големо 50pcs Мали Сребро Алуминиум Вртливата Clasps Брзо Копче Куки DIY Копче Синџир Прстен Бесплатен Превозот Прстен-13MM

Трговија на големо 50pcs Мали Сребро Алуминиум Вртливата Clasps Брзо Копче Куки DIY Копче Синџир Прстен Бесплатен Превозот Прстен-13MM

DEN 456.00
DEN 480.00
-5 %
Количина на стоки


Опис :
Трговија на големо 50pcs Мали Сребро Алуминиум Вртливата Clasps Брзо Копче Куки DIY Копче Синџир Прстен Бесплатен Превозот Прстен-13 MM

Тип На Производ:
Токи
Употреба:
Облека,Чевли,Ремени,Торби
Метал Тип:
Цинк Легура
Тока Тип:
Прстени
Обликот:
овална
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Функција:
Клучни Куките
Број На Модел На:
Ring-13MM
Декорација:
Други
Големина:
13*32mm
Објектот Тежина:
3.2g
R

Тие исто така купуваат со овој производ