.

.

Божиќ YACKALASI 18 Yds/Многу Злато Плетенка Скратува Лента Чипка Капчиња 3D Флорални Spangle Синџири Appliques Злато за Шиење Бенд 1.4 cm

Божиќ YACKALASI 18 Yds/Многу Злато Плетенка Скратува Лента Чипка Капчиња 3D Флорални Spangle Синџири Appliques Злато за Шиење

DEN 252.00
DEN 314.40
-20 %
Количина на стоки


_______________________________________________________ Купувачот Забелешки : 1. Ве Молиме Не Го Отвори Спорот Директно.
Ве Молиме Контактирајте Со Нас Ако Не Сте Задоволни Нашите Производи,
2.За Yardage Чипка/Ткаенини, Мери со Рака,
Ве Молиме Allowe/Прифатат Тоа Количество 5% Повеќе Или Помалку.
Ве молиме Не поставувајте Цел Ако Не Може да го Прифати.
Ви Благодариме За Вашата Помош. _______________________________________________________

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
1.4cm
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Злато Плетенка Скратува S Лента Чипка 3D Флорални Метални Синџири Appliques Злато S
Материјал:
Најлон / Памук
Ткаенина Тип:
organza
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Yackalasi
Техника:
Хеклани
Злато Плетенка Скратува S Лента Чипка 3D Флорални:
Злато Плетенка Скратува S Лента Чипка 3D Флорални Метални Синџири Appliques Злато S
R

Тие исто така купуваат со овој производ