.

.

Еден сет Плус Еден Б.К Компатибилен Кертриџ За T0921 - T0924 , За Epson Перо C91 CX4300 T27 итн ...

Еден сет Плус Еден Б.К Компатибилен Кертриџ За T0921 - T0924 , За Epson Перо C91 CX4300 T27 итн ...

DEN 581.28
Количина на стоки


E-0921 Б.К Компатибилни, Мастило кертриџ *2
E-0922 C Компатибилни, Мастило кертриџ *1
E-0923 М Компатибилни, Мастило кертриџ *1
E-0924 Y Компатибилни, Мастило кертриџ *1
ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ :
Почитувани купувачи :
на poduct ние се продаваат strickly следи подолу параметар ,
пред да се направи исплата , ве молиме осигурете се дека имате прочитате подолу параметар форма
да aviod одберете погрешен CISS ,повеќето важни информации што треба да се обрне внимание за е кертриџ број ,ве молиме да се обезбеди кертриџ број е иста како и вашата машина
Модел Мастило Кертриџ 0921-4 Тип Компатибилни, Мастило кертриџ Функција совршен печати бои Б.К C M Y пакување најголемиот дел пакет за Сертификација ISO9001 : ISO14000 SGS Одговараат кертриџ
T0921 Б.К.
T0922 C
T0923 M
T0924 Y Потекло Zhuhai ,Guangdong , Кина Волумен 13.5 МЛ на боја
Одговараат На Машина
Epson Перо C91 CX4300 T27
( Русија и Јужна Африка Пазарот )

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Број На Модел На:
КО-0921-4+1B
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Производот:
Компатибилни, мастило касети
одговараат на касети:
Одговараат за T0921 - T0924
Бои:
Б.К C Y M
одговараат на машина :
За Epson Перо C91 CX4300 T27
вредност пакет:
Еден сет Плус Еден Б.К.
R

Тие исто така купуваат со овој производ