.

.

Бесплатни Дизајн Бесплатен Превозот Вертикална Топ Банер Рамка Странична Банер Отворено Pop-Up Реклами

Бесплатни Дизајн Бесплатен Превозот Вертикална Топ Банер Рамка Странична Банер Отворено Pop-Up Реклами

DEN 3225.60
Количина на стоки

Бесплатни Дизајн Бесплатен Превозот Вертикална Топ Банер Рамка Странична Банер Отворено Pop-Up Реклами
Pop-Up Реклами за Отворен или Затворен Настани – Совршени за Рекламирање Сопствени Дизајни!
Pop-up A-рамка банери се лесни, преносливи и лесен стил на внатрешен или надворешен дисплеј. Виткање рамка, исто така, ги прави безбедни за користење на спортски терени, бидејќи тие претставуваат никаков ризик за повреди на играчите. ОНА ШТО Е ДОВЕДЕ ВРЕМЕ НА ПЕРДУВ ЗНАМИЊА? Ние ќе ги провери и процесира вашата нарачка, како е како што веројатно може. Уметничкото дело може да потрае и до четири дена за да бидат проверени, одобрени и да се заврши. Еден двострано печатени знаме има дизајн кој карактеристики на двете страни на знамето.

Големина:
S(80x120cm), M(100x170cm), L(110x200cm), D1(100cm), D2(120cm), D3(150cm)
Стил:
Летање
Бренд Име:
jidian
Ткаенини:
CoolDry
Употреба:
Рекламирање
Број На Модел На:
p-v-009
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
R

Тие исто така купуваат со овој производ