.

.

3W Сонцето Цвет Led Ѕид Светилка Затворен Дневна Соба Бар КТВ Спирала Светлина Blulbs Цилиндар Таванот Тела

3W Сонцето Цвет Led Ѕид Светилка Затворен Дневна Соба Бар КТВ Спирала Светлина Blulbs Цилиндар Таванот Тела

DEN 492.00
DEN 607.68
-19 %
Количина на стоки


3 W Сонцето Цвет Led Ѕид Светилка Затворен Дневна Соба Бар КТВ Спирала Светлина Blulbs Цилиндар Таванот Тела
Карактеристики :
.LED Ѕид Светлина Светилка
.Погоден за домашни ѕид, тремот, канцеларија, барови или било која друга осветлување прилики и декорација!
.Енергија, заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија и заштита на животната средина
Опис :
100% Сосема Нов и квалитет
Боја : Бела светлина /Црвено светло /Жолта светлина/ Виолетова светлина /Сино светло/ Зелено светло
Абажур Материјал : Алуминиумски
Големина : 9*9*6cm
Количина : 1 Pc
Моќност : 3 W
Гаранција : 3 години
Напон : 220 (V)
Тип на прекинувач : Копче
Пакетот Вклучува :
1x LED Светло
Answer : ___________________________ Note : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3 см мерење на отстапување се должи на рачно мерење .3. Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме проверете детали големина информации пред купување. Ви благодариме.

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
3W Сонцето Цвет Led Светилка Ѕид
Карактеристики:
Енергија, заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија и животната средина protectio
Напон:
220V
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
сертификација:
CCC
Бренд Име:
Mabor
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Тип На Прекинувач:
Копчето Се Префрлите
боја:
Бела светлина /Црвено светло / Виолетова светлина /Сино светло/ Зелена
Абажур Материјал:
Легура
Големина:
About 9*9*6cm
моќност:
3 w
R

Тие исто така купуваат со овој производ