.

.

100/многу Нови Гроздобер Круг Цвет Дизајн самолепливи Занает Празно DIY Запечатување Налепница Смешно Забелешка Печење Декорација Kraft Етикетата

100/многу Нови Гроздобер Круг Цвет Дизајн самолепливи Занает Празно DIY Запечатување Налепница Смешно Забелешка Печење Декорација

DEN 127.20
Количина на стоки


Материјал : Хартија
Тежина : 42.0 g/многу
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 100 парчиња по многу.
DIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов. Лесен за употреба. Совршен за декорација премногу ^^
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.
Подолу е DIY чекор,со дрвени Печат и inkpad :

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
1C030
Материјал:
Хартија
R

Тие исто така купуваат со овој производ