.

.

XQNI Луксузни ААА Кубни Циркон Тенис Хривнија Елегантен Стил Подарок за Свадба/ Ангажирање/ Роденден/ Партија Жените Присутни

XQNI Луксузни ААА Кубни Циркон Тенис Хривнија Елегантен Стил Подарок за Свадба/ Ангажирање/ Роденден/ Партија Жените Присутни

DEN 444.00
DEN 739.68
-40 %
Количина на стоки


Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : ААА Кубни Циркон Тенис Хривнија Елегантен Стил Подарок за Свадба накит Материјал : Бакар platinum Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет, Големина : 190mm Позлата : 3 Пати Фино Полирање Огледало Заврши Позлатен , не е лесно да исчезнат Нарачате повеќе од 2 парчиња, Попуст од 3% off
П : Кога цел може да се испраќаат и како можам да го добие ? О : за да може да се испрати во рамките 1-3 дена .Испорака време треба за 12-35 дена работни дена од Кина, Воздухот е-Пошта и aroud 3-5 работни дена од DHL / Федекс / UPS / ЕМС. П : Зошто на вашите производи, се многу добри за доброто на пазарот ,е за квалитет загарантирана ? О : Затоа што имаме сопствена фабрика ,контрола на квалитет е многу строга ,директна продажба и wholeasale стока на интернет ,така и нашата квалитетот и цената се многу добри . П : сакам да ги сортирате различни стилови ,wholeasale може да се готви заедно ? A : Да ,секако .Можете да користите количка и одберете дизајни кои се intersted ,и тие ќе цел заедно . Ви благодариме за вашето време ! Ние guarabtee вашиот нула ризик купување искуство тука.Ние нудиме целосна наплата за вас , ако производот е било кој квалитет на проблемот.
1. кога ќе примите нашите производи ,ако сте задоволни ,ве молиме да ни даде добра оценка(5 ѕвезди).Тоа е многу важно за нас . Ние ќе constandtly подобрување на најдобра услуга за секој клиент! 2. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи ,без да мора да контактирате со нас ,не ни даде негативна оценка , да ни кажете што е причина ,ние ќе ги користат најдобрите услуга да се даде задоволителен одговор!

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Број На Модел На:
928
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Метали Тип:
бакарни легури
Бренд Име:
XQNI
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Компатибилност:
Никој
Функција:
хривнија
Материјал:
бакарни легури
Материјал:
Бакар platinum
боја:
златниот/сребрена
Тежина:
18g
Синџир должина:
190mm
Големина:
6mm 19mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ