.

.

Multilayers Триаголник Природен Камен Џемпер Ѓердан Розова кристал Pendant Ѓердани Collares Додатоци Тело Накит

Multilayers Триаголник Природен Камен Џемпер Ѓердан Розова кристал Pendant Ѓердани Collares Додатоци Тело Накит

DEN 178.00
DEN 237.60
-25 %
Количина на стоки


Сите наши производи се 100% Сосема Нов. Еко-пријателски материјали, доведе слободни, никел слободни.Трговија на големо е добредојден. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.
1 Inne р слој Синџир должина :40cm
2 Inne р слој Синџир должина :47cm
3 Inne р слој Синџир должина : 55 CM
Надворешниот слој Синџир должина :61 CM
Pendant Должина :3cm
Тежина :30g

Должина:
61cm
Бренд Име:
МАРК КЕЈТ
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
SN005
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
како се покаже
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Применливи прилики:
Туризмот спомен, birthday (роденден), рекламни промоции
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјали:
Парична казна или Моден:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ