.

.

925 Сребрен Циркон Хривнија Барови Сребро 925 Накит за Жените Европскиот Суд Стил, Ретро Стил

925 Сребрен Циркон Хривнија Барови Сребро 925 Накит за Жените Европскиот Суд Стил, Ретро Стил

DEN 11760.96
Количина на стоки


Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
позлата:
Злато-боја
Бренд Име:
Jiaerkabu
R

Тие исто така купуваат со овој производ